Moteriškų batų dydžiai

Batų dydžiai

Batų dydžiai – svarbiausias aspektas renkantis tinkamus batus. Joks batų grožis ar kas madinga niekada nebus svarbiau nei batų dydis, kuris užtikrina patogumą. Esant per dideliai ar per mažai avalynei jausitės nepatogiai bei yra tikimybė, kad teks pritrinti nuospaudas. Tinkamą batų dydį galite išsirinkti pagal sudarytą lentelę, kuris priklauso nuo pėdos ilgio. Nepamirškite pasimatuoti batus prieš juos pirkdami, kadangi vien tinkamas dydis negarantuoja, kad batai nebus per siauri ar per platūs. Taip pat, negailėkite pinigų geriems batams, nes patogi avalynė kaip patogus čiužinys, o juk išsimiegoti patogiai mėgstate.

Batų dydžiai pagal šalis:

Pėdos ilgis (cm)21,52222,52323,52424,52525,23030,53131,53232,53333,5
Pėdos ilgis, coliais8,58,78,99,19,39,49,69,89,911,81212,212,412,612,81313,2
Žemyninė Europa3434,535363737,5383939,54040,541424343,54445
JAV, Kanada3,5455,566,577,588,599,51010,5111212,5
UK2,533,544,555,56,577,589,510,511,513
Japonija21,52222,52323,52424,5252525,52626,52727,52828,529
Rusija3434,535363738394041424343,544
Prancūzija3535,5363737,53838,5394041424344
Australija3,544,55,566,577,58,5910,51111,512,514
Meksika4,55,566,577,589101112,5
Kinija353535,5363738394040,54142434445464749
Korėja220225230235240245250255260265270