Batų dydžiai

Batų dydžiai

Batų dydžiai – svarbiausias aspektas renkantis tinkamus batus. Joks batų grožis ar kas madinga niekada nebus svarbiau nei batų dydis, kuris užtiktina patogumą. Esant per dideliai ar per mažai avalynei jausitės nepatogiai bei yra tikimybė, kad teks pritrinti nuospaudas. Tinkamą batų dydį galite išsirinkti pagal sudarytą lentelę, kuris priklauso nuo pėdos ilgio. Nepamirškite pasimatuoti batus prieš juos pirkdami, kadangi vien tinkamas dydis negarantuoja, kad batai nebus per siauri ar per platūs. Taip pat, negailėkite pinigų geriems batams, nes patogi avalynė kaip patogus čiužinys, o juk išsimiegoti patogiai mėgstate.

Pagrindiniai batų dydžiai

USUKEUROPAPĖDOS ILGIS (CM)
65,538,524
6,563924,5
764025
7,56,540,525,5
874126
8,57,54226,5
9842,527
9,58,54327,5
1094428
10,59,544,528,5
11104529
11,510,545,529,5
12114630
131247,531
141348,532
151449,533

Vyriškų batų dydžiai

Pėdos ilgis (cm)23,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5
Pėdos ilgis, coliais9,39,49,69,81010,210,410,610,81111,211,411,611,81212,212,4
Žemyninė Europa3737.538394040,541424343,544454646,5474849
JAV, Kanada55,566,57,588,599,5101111,51212,5131414,5
JK, Australija44,55,56,577,257,7588,599,510,51111,51212,513
Japonija23,52424.52525,52626,52727,52828,52929,530
Rusija36373838,5394040,5414242,5434444,5454646,547
Prancūzija36,53737,5383940414242.54344454646,54747,548
Kinija3739404142434445464747,548
Korėja235240245250255260265270275280285290295300305310315
Meksika4,5566,57891010,511,512,5131414,515,5

Moteriškų batų dydžiai

Pėdos ilgis (cm)21,52222,52323,52424,52525,23030,53131,53232,53333,5
Pėdos ilgis, coliais8,58,78,99,19,39,49,69,89,911,81212,212,412,612,81313,2
Žemyninė Europa3434,535363737,5383939,54040,541424343,54445
JAV, Kanada3,5455,566,577,588,599,51010,5111212,5
JK2,533,544,555,56,577,589,510,511,513
Japonija21,52222,52323,52424,5252525,52626,52727,52828,529
Rusija3434,535363738394041424343,544
Prancūzija3535,5363737,53838,5394041424344
Australija3,544,55,566,577,58,5910,51111,512,514
Meksika4,55,566,577,589101112,5
Kinija353535,5363738394040,54142434445464749
Korėja220225230235240245250255260265270

 

Vaikiškų batų dydžiai

EuropaPėdos ilgis (cm)
1911,5 cm
2012 cm
2113 cm
2213,5 cm
2314,5 cm
24 15 cm
2515,5 cm
2616,5 cm
2717 cm
2817,5 cm
2918,5 cm
3019 cm
3119,5 cm
3220,5 cm
3321 cm
3421,5 cm